spa
Login: Hasło:  


  Ogólnopolska Baza SPA
spa nad morzemspa w górachspa jezioraspadodaj obiekt

Baza wiedzy o SPA:   Ayurveda   Balneoterapia   Bicze szkockie   Chromoterapia/terapia kolorami   Elektroterapia   Fizykoterapia   Grota solna   Hydradermie   Hydromasaże   Hydroterapia   Jacuzzi   Kapsuła SPA   Kąpiele detoksykujące   Kąpiele perełkowe   Kąpiele solankowe   Kąpiele zdrowotne   Krioterapia   Laseroterapia   Leczenie rozstępów   Magnetoterapia   Manicure SPA   Masaże egzotyczne   Masaże klasyczne   Masaże modelujące   Masaże podwodne   Masaże relaksujące   Masaże wodne na sucho   Pedicure SPA   Pielęgnacja dla kobiet w ciąży   Rehabilitacja   Sauna parowa   Sauna sucha/fińska   Thalassoterapia   Ultradźwięki

spa w podkarpackim spa w lubelskim spa w małopolskim spa w świętokrzyskim spa w mazowieckim spa w podlaskim spa w warmińsko-mazurskim spa w pomorskim spa w kujawsko-pomorskim spa w zachodniopomorskim spa w wielkopolskim spa w łódzkim spa w śląskim spa w opolskim spa w dolnośląskim spa w lubuskim

Polecamy

Darmowe ogłoszenia
http://www.on-line24h.pl/

Parking Okęcie
http://www.parkingokecie38.pl/

Parking przy Okęciu
odlotowyparking.pl okęcie

Aktualności

Nowy Rok 2013
Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Was, a los nigdy nie zostawi w potrzebie. ...
2013.01.02

Boże Narodzenie 2012
Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich użytkowników i Klientów SpaPlaneta.com.pl życzy ekipa. Pod choinką znajdziecie Państwo po 30 ...
2012.12.24

Znajdź obiekt SPA

typ obiektu:   region:   miasto:
cena zł: (osoba/dzień lub zabieg)  

Regulamin

1. spaPlaneta.com.pl jest internetową bazą spa.

2. Dodawać obiekty mogą wyłącznie zarejestrowani Użytkownicy.

3. Rejestracja w systemie jest bezpłatna i dobrowolna.

4. Rejestrując się Użytkownik potwierdza zapoznanie się ze wszystkimi punktami niniejszego regulaminu i potwierdza akceptację wszystkich jego punktów.

5. Użytkownik podający dane osobowe podczas rejestracji, oświadcza, że są one zgodne z prawdą, jednocześnie wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 z 1997 przez spaPlaneta.com.pl w celach promocji produktów oraz usług.

6. Dodając obiekt Użytkownik zobowiązuje się, że umieszczane przy nich treści będą zgodne z obowiązującymi w Polsce przepisami, normami społecznymi oraz zasadami Netykiety.

7. Użytkownik we wszystkich opisach obiektów nie może zamieszczać linków do stron, których treści są niezgodne z obowiązującymi w Polsce przepisami, normami społecznymi oraz zasadami Netykiety.

8. Publikacja oferty następuje po uiszczeniu opłaty abonamentowej.

9. spaPlaneta.com.pl zastrzega sobie prawo usuwania lub wstrzymania emisji dodanych obiektów bez wcześniejszego powiadamiania Użytkowników, w przypadku kiedy ich treści będą niezgodne z treścią niniejszego regulaminu.

10. Użytkownik może zostać zbanowany, co wiąże się z usunięciem założonego przez niego obiektu, w przypadku kiedy ich treści będą niezgodne z treścią niniejszego regulaminu.

11. Użytkownik, który został zbanowany, lub którego obiekt został usunięty przed upływem czasu emisji nie ma prawa do zwrotu różnicy kwoty za czas opłacony, który jeszcze pozostał do końca aktywacji.

12. spaPlaneta.com.pl nie kontroluje wiarygodności treści zamieszczanych przy obiektach.

13. spaPlaneta.com.pl nie ponosi odpowiedzialności:

- za wynikłe szkody Użytkownika oraz innych osób w wyniku dodania obiektu i emisji jego oferty na stronach spaPlaneta.com.pl

- za treści znajdujące się przy obiektach Użytkowników

- za skutki powstałe w wyniku posługiwania się loginem i hasłem dostępowym Użytkownika przez osoby trzecie

- za skutki powstałe w wyniku awarii serwera, działania oskryptowania serwisu

14. spaPlaneta.com.pl zastrzega sobie prawo do nanoszenia zmian w niniejszym regulaminie w dowolnym czasie, wszelkie zmiany są obowiązujące z dniem publikacji niniejszego regulaminu na stronach serwisu.

15. Technologia zastosowana w spaPlaneta.com.pl nie zabezpiecza w pełni tajemnicy przechowywanych i przesyłanych informacji.


Polityka prywatności

Rejestrując się w serwisie podają Państwo dane odsobowe. Dostęp do niektórych danych (w zależności od rodzaju wybranego pakietu) jest otwarty.

Zabezpieczamy adresy e-mail naszych użytkowników (podawane podczas rejestracji) przed wyłapaniem ich przez wyszukiwarki spamerskie. W tym celu przedstawiamy te adresy jako zwykły tekst.

spaPlaneta.com.pl nie przekazuje, nie wymienia oraz nie sprzedaje zgromadzonych danych osobowych Użytkowników osobom trzecim.

spaPlaneta.com.pl nie przekazuje, nie wymienia oraz nie sprzedaje zgromadzonych danych teleadresowych Użytkowników osobom trzecim.
Niniejszy serwis nie stanowi oferty w rozumieniu prawa i ma charakter jedynie informacyjny.

o nas | oferta | regulamin | kontakt

© 2009 spaPlaneta.com.pl