spa
Login: Hasło:  


  Ogólnopolska Baza SPA
spa nad morzemspa w górachspa jezioraspadodaj obiekt

Baza wiedzy o SPA:   Ayurveda   Balneoterapia   Bicze szkockie   Chromoterapia/terapia kolorami   Elektroterapia   Fizykoterapia   Grota solna   Hydradermie   Hydromasaże   Hydroterapia   Jacuzzi   Kapsuła SPA   Kąpiele detoksykujące   Kąpiele perełkowe   Kąpiele solankowe   Kąpiele zdrowotne   Krioterapia   Laseroterapia   Leczenie rozstępów   Magnetoterapia   Manicure SPA   Masaże egzotyczne   Masaże klasyczne   Masaże modelujące   Masaże podwodne   Masaże relaksujące   Masaże wodne na sucho   Pedicure SPA   Pielęgnacja dla kobiet w ciąży   Rehabilitacja   Sauna parowa   Sauna sucha/fińska   Thalassoterapia   Ultradźwięki

spa w podkarpackim spa w lubelskim spa w małopolskim spa w świętokrzyskim spa w mazowieckim spa w podlaskim spa w warmińsko-mazurskim spa w pomorskim spa w kujawsko-pomorskim spa w zachodniopomorskim spa w wielkopolskim spa w łódzkim spa w śląskim spa w opolskim spa w dolnośląskim spa w lubuskim

Polecamy

Darmowe ogłoszenia
http://www.on-line24h.pl/

Parking Okęcie
http://www.parkingokecie38.pl/

Parking przy Okęciu
odlotowyparking.pl okęcie

Aktualności

Nowy Rok 2013
Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Was, a los nigdy nie zostawi w potrzebie. ...
2013.01.02

Boże Narodzenie 2012
Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich użytkowników i Klientów SpaPlaneta.com.pl życzy ekipa. Pod choinką znajdziecie Państwo po 30 ...
2012.12.24

Buddha Spa [ inne obiekty SPA ]

typ obiektu: Salony SPA, region: Pozostałe regiony

Buddha Spa Buddha Spa to tajemnicze miejsce w samym centrum Warszawy wypełnione orientalnym klimatem i atmosferą prawdziwych Indii.

Stworzyliśmy je dla ludzi, którzy w zgodzie z naturą i dzięki starożytnej medycynie chcą osiągnąć harmonię ciała i duszy.

Profesjonalne zabiegi ajurwedyjskie wykonywane są przez dyplomowanych masażystów z Indii z wieloletnią praktyką – także w renomowanych międzynarodowych ośrodkach i gabinetach Ajurwedy.
Wystrój Buddha Spa przeniesie Państwa do krainy Orientu. Piękne drewniane meble orientalne detale oraz dekoracje sprowadzone zostały z Indii.

Masaże stanowią jeden z elementów holistycznego systemu medycyny naturalnej. Terapeuta ajurwedyjski koncentruje się na punktach marma, które są podobne do punktów używanych w akupunkturze, akupresurze, refleksologii. Masaż ajurwedyjski pełni wiele funkcji poprzez wpływ, jaki wywiera na poszczególne układy naszego organizmu. Działa na trzech poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym. Celem jego jest przywrócenie równowagi energetycznej całego organizmu, a więc eliminacji wszelkich dolegliwości. Relaksując ciało, uspakaja umysł, przywraca dobre samopoczucie.

Buddha Spa posiada także kameralną salkę do zajęć grupowych oraz ćwiczeń indywidualnych.
Stawiamy sobie za cel popularyzację szeroko pojętej kultury indyjskiej. Podczas cyklicznych spotkań w Spa oraz siostrzanej restauracji Buddha organizowane będą prelekcje i wykłady poświecone kulturze Indii, medycynie orientalnej oraz podróżom.

Charakterystyka obiektu

obiekt czynny: cały rok

cena za osobę od 80 do 300 zł/doba lub za zabieg  

Informacje podstawowe o obiekcie:         Oferowane zabiegi:


w pokajach lub obiekcie

- łazienka

inne

konferencje

- ayurveda
- manicure spa
- masaże egzotyczne
- masaże klasyczne
- masaże wodne na sucho
- pedicure SPA
- pielęgnacja dla kobiet w ciąży
- pielęgnacja dla młodych mam
- zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało
- zabiegi relaksujące
- zabiegi ujędrniające

Dane kontaktowe

00-508 Warszawa
ul. Al. Jerozolimskie 11/19, lok. 042
Mazowieckie

tel: 22 4555131

email: info@buddhaspa.pl
www: www.buddhaspa.pl

osoba kontaktowa: Agnieszka Hoppe

podczas rozmowy prosimy powołać się na serwis spaPlaneta.com.pl - dziękujemy

Wyślij zapytanie za pomocą formularza

* Imię i nazwisko:   ** E-mail:   Adres:

** Tel. kontaktowy:   Ilość osób     Data przyjazdu     wyjazdu

* Dodatkowe informacje:


przepisz kod*:

* pola obowiązkowe
** jedno z pól obowiązkowe

Niniejszy serwis nie stanowi oferty w rozumieniu prawa i ma charakter jedynie informacyjny.

o nas | oferta | regulamin | kontakt

© 2009 spaPlaneta.com.pl